Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Jaká jsem?

Podle někoho jsem sympatická, moudrá, skvělá, silná (nejen postavou), praktická, veselá, mající super schopnost neumět mluvit vážně za žádných okolností, zkoumající všechno a všechny - proto spousta koníčků, takovej brouk pytlík, ale se sebe reflexí a pokorou, s úctou přistupující ke všemu živému i neživému...

Podle dalšího jsem arogantní, namyšlená p**a :D... co dodat - tak to prostě podle někoho je a bejt musí :D.

Mám ráda klid, mír, lásku, harmonii, toleranci a nesnáším války, rozepře, blbce a idioty, kteří si myslí, že sežrali veškerou moudrost světa (aniž by přiznali, že taky něco neumí a že nejsou dokonalí). Dokonalost neexistuje a učenej z nebe nespadl! Jo a mám ráda smajlíky :D.

Trochu se stydím, protože mám svůj osobitej styl, názor a už jsem trošku dinosaurus a mnoho technických věcí mi už uteklo. Netuším zda je někdy doženu a jestli to má vůbec smysl, protože není čas ztrácet čas - a to co uteklo asi není důležitý!

Nikdy jsem nevěděla čím chci být, tak jsem si zvolila sladký obor na odborném učilišti :D. Následně jsem se náhodou ocitla na nástavbě a světe div se, já odmaturovala a pak šla makat.

Psaní mě chytlo na "učňáku" a tak jsem kolem něho kroužila, celou dobu až dodnes. Stylisticky mé psaní není dokonalé, nikdy jsem psaní nestudovala do hloubky a tak si tajně přeju, že se "to" aspoň dá přečíst. Y/I a S/Z je hrob, ale ty, kdož si bez viny, hoď kamenem! Samo se snažím všechno "googlit", ale i tak sem tam nějaká ta chybka ujde pozornosti - víte, že mozek nečte všechna písmenka? :D :D :D

Jsem schopná, to co napíšu, třeba 10x smazat! Mé hranice se posunují tím, že se zlepšuji a učím z chyb! :P

Tak to jsem skoro celá já :D

Vaše J.D.