Hlavní obsah
Práce a vzdělání

99 % učitelek ničí děti

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Seznam.cz
11. 9. 15:25

Učitelé jsou od toho, aby naše děti vzdělávali, pomáhali jim dospívat a stávat se lepšími lidmi. Ale, co když sami učitelé za nic nestojí a místo pomoci táhnou naše děti ke dnu?

Článek

Před pár dny jsem narazila na internetu na článek Unavené učitelky, kde se vyznává z toho, jak ji děti štvou. Když se projevují a jsou hlučné, je to špatně. Když tiše sedí a koukají do mobilu, je to taky špatně.

Když se malé dítě v školce neumí samo obléknout je „neschopné“ a od toho, tam přece učitelky nejsou, aby jim pomáhaly.

V případě, že dá maminka jedináčka dítě do školky, tak jí nejde o to, aby se socializovalo. Podle „paní učitelky“ je líná a chce si doma pít v klidu kafíčko. Což kvůli ní nemůžou v práci učitelky, protože když mají ve školce děti, musí dělat svou práci, za kterou jsou placené. A není to nijak špatný plat. Průměrně si učitelka v mateřské škole vydělá 37 000 Kč měsíčně, plus samozřejmě nějaké příplatky , odměny a nejrůznější benefity jako jsou stravenky, nadstandardní volna, příspěvky na penzijní spoření a další.

Místo pomoci urážky a zesměšňování

To je myslím dost za to, že místo toho, aby pomáhala rozvíjet rodičům jejich ratolesti, po dětech řve, sráží jim sebevědomí a nutí je chovat se přesně podle jejích představ.

Myslela jsem, že doba už se změnila, ale pořád je to stejné. Nikdy nepochopím, jak je možné, že učitelky nemusí průběžně dělat psychotesty, aby prokázaly, že jsou schopné svou profesi vykonávat. Neříkám, že je to snadná profese, ale nikdo je, do jejich povolání nenutil a pokud na to nemají, tak ať to nedělají. Takovým ženským (označení učitelka si nezaslouží), jako je výše uvedená, svěřujeme to nejcennější, co máme - naše děti.

A místo toho, aby si vážily důvěry, kterou v ně vkládáme si na našich dětech vybíjí frustrace ze svých neúspěšných a nešťastných životů. Nebo je prostě pálí dobré bydlo? Ono možná, kdyby místo kafíčka, držely v práci smeták a hadr, tak už by jim nebylo za těžko odpovídat na nekonečná dětská proč, zapínat bundičky a zavazovat tkaničky.

Většina učitelů a učitelek jsou psychopati

99 % učitelek jsou skrytí psychopati, kteří si užívají moc nad těmi nejmenšími a nejzranitelnějšími členy společnosti. O to více jsem vděčná tomu 1 %, kteří si uvědomují, že jejich práce je poslání, díky které mohou formovat naši budoucnost - budoucnost lidstva.

Učí se totiž příkladem a když se paní učitelka chová, jako sprostá samice skotu, tak to se pak malým dětem těžko vysvětluje, že jednou se paní učitelka poslouchá a podruhé ani náhodou.

Anketa

Komu v případě sporu věříte?
Svému dítěti
28 %
Učitelce
72 %
Celkem hlasovalo 82 čtenářů.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reakce na článek

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz