Hlavní obsah
Lidé a společnost

Agáta Hanychová? Vezměte si z ní příklad!

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Seznam.cz
20. 9. 20:47

Kdo je vlastně Agáta Hanychová? Poslední dobou to vypadá, že na nás vyskočí i z ledničky. Já jsem se pokusila podívat hlouběji a svůj názor jsem si vytvářela celé měsíce. A vypadá to, že jsem se celkem trefila.

Článek

Jméno Agáty Hanychové je zase jednou propíráno ze všech stran:

  • „tři děti, tři tatínci“
  • „má chůvu“
  • „má uklízečku“
  • „dělá reklamy“
  • „nesedí na zadku doma, ale chodí ven“
  • „má dalšího chlapa“

Nebere to konce a většinu z toho chrlí lidi, kteří Hanychovou naposledy viděli, když byla před sto lety v Miss.

Já jí sleduji už něco přes rok. Na sociálních sítí i přes klienty, se kterými spolupracuje. Mám to z první ruky, protože ač je samozřejmě na Instagramu jen výseč toho, co se u Agáty v životě odehrává, musím říct, že ji obdivuju.

Její starší děti jsou nejen vychované, ale i šikovné o čem si řada současných matek může nechat jen zdát. Vzpomínám si, jak řada maminek nejednou obdivovala, jak krásně v té době čtyřletá Mia mluví, pomáhá a vykazuje všechny znaky dítěte, kterému se rodič maximálně věnuje. I já jsem zírala. Kde na to ta Hanychová, bere čas?

A sama Agáta? Nikdy jsem jí nezažila, že by si nějak stěžovala nebo se litovala. Jasně, byly okamžiky, kdy toho měla dost, ale jede dál. Bez kňourání, bez stěžování se stará o děti, pracuje, podniká a ještě do toho zvládá existovat jako člověk.

Ono už jen to, že se dokázala s otci dětí domluvit na nějaké střídavé péči je dost výkon. Sama si nedokážu představit, jak bych skousla půjčovat „svoje“ děti chlapovi, který mě po všech stránkách zklamal. Přesto se s nimi zvládla domluvit a podle všeho fungují.

Všichni teď napjatě čekáme, jak dopadne péče o miminko, které má s Jaromírem Soukupem. Já jsem hodně zvědavá. Zatím to dle zpráv vypadá, že se potvrdí můj názor, který na Jaromíra Soukupa mám už roky. Na druhou stanu, z bulváru se člověk pravdu nedozví a všichni se můžeme jen dohadovat, jak to ve skutečnosti je.

Upřímně nechápu, všechny ty staré zapšklé báby, které na ni pořád nadávají. V čem je problém? Že není puťka, že si svůj život žije podle svého a na názory ostatních kašle? To je snad snad hodno obdivu, ne?

Kolikrát jste slyšeli: „Kašli na ostatní a dělej si to podle svého?“ A když to tak někdo dělá, tak se můžete zbláznit.

Jak vnímáte Agátu vy? Skočili jste na první pohled a vidíte ji jako potížistku nebo jste se koukli hlouběji a vidíte schopnou podnikatelku a milující mámu svých dětí? Napište mi svůj názor do komentářů.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz