Hlavní obsah
Umění a zábava

Eliška a Damián: Šéf Primy plive do vlastních řad

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: iprima/https://www.iprima.cz/serialy/eliska-a-damian
4. 11. 19:52

Šéf Primy pohřbil seriál Eliška a Damián a odpovědnost hodil na krk Emmě Smetana.

Článek

Seriál Eliška a Damián začal i přes obtížný začátek u diváků pomalu, ale jistě bodovat. Hodnocení epizodu od epizody roste, a to i přes to, že mu sama prima házela klacky pod nohy například posunutím na vedlejší vysílací čas.

Šéf Primy plive do vlastních řad

Už se zdálo, že rozruch kolem seriálu utichne, ale opak je pravdou. Nyní se nutně potřeboval vyjádřit sám velký šéf Primy osobně. Marek Singer v rozhovoru připustil, že Prima udělala spoustu chyb, například přehnanou reklamní kampaní. Ta podle mého pozorování seriál mnoho lidem už dopředu zošklivila. Potom co seriál Singer zkritizoval vše elegantně hodil na představitelku hlavní role Emmu Smetana alias nejoblíbenější cíl všech haterů v republice.

Emma Smetana může v Česku za všechno

Musí to být krásný pocit. Někdo si vás vyhlédne pro nějakou práci, přesvědčí vás, ať ji vezmete, celou dobu slyšíte na svůj výkon jen chválu, a když je vše hotové, tak se najednou dozvíte, že jste vlastně byli příšerní a všechno je vaše chyba. Moc hezké. Je krásné vidět v přímém přenosu, jak Prima stojí za svou prací a za svými lidmi. Emmy je mi fakt moc líto a upřímně se jí divím, že se na místní vidlákov nevykašle.

Česká média se zbavují schopných lidí

Vypadá to, že v Čechách si prostě neumí vážit schopných lidí. Vezměme si třeba moderátora Čestmíra Strakatého, který byl odejit s CNC. Prý v hovorech nešel dostatečně do hloubky a bylo to o ničem. Zajímavé. Strakatý si založil podcast Prostor X, který se brzy dostal mezi nejúspěšnější v zemi.

Ono je to vlastně dobře. Hodně schopných lidí nemá dostatečný impulz pohnout se z místa a postavit se na vlastní nohy, dokud k tomu nedostanou skutečně dobrý důvod. A pak, když naplno rozvinou svůj potenciál, všichni ti lidé, kteří je neuměli docenit jen zírají a samozřejmě všude rozhlašují, jak oni v ně věřili a jak je to nepřekvapuje. Samozřejmě, něco přece říct musí, aby úplně neztratili tvář.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz