Hlavní obsah
Umění a zábava

Seriál Eliška a Damián boduje a kritikům došla slova

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: iprima/https://www.iprima.cz/serialy/eliska-a-damian
25. 10. 8:59

„Nejhorší“ seriál všech dob, Eliška a Damián, začíná bodovat. Burani už se v ději dávno ztratili, takže odpadli a zůstali jen diváci, kteří mají hlavy otevřené a kvality seriálu konečně mohou vyplout na povrch.

Článek

„Nejhorší“ seriál všech dob, Eliška a Damián, začíná bodovat. Burani už se v ději dávno ztratili, takže odpadli a zůstali jen diváci, kteří mají hlavy otevřené. A na hodnocení na CSFD je to znát.

Procenta rostou s každou epizodou

Seriál postupem času nabírá na čím dál větším tempu a s ním rostou i procenta v hodnocení. Diváci, které si seriál získal hned na začátku sledují dál a s každou další epizodou přibývají další a další, kteří přichází seriálu na chuť.

Cesta časem tam a zpátky

Motiv cestování časem je něco, co mě nikdy neomrzí a musím říct, že s každou další epizodou moje obliba seriálu roste. Už máme za sebou 8 epizod a já se pořád bavím a nemůžu se dočkat dalšího dílu.

Burani to vzdali

Řada lidí, kteří seriál kritizovali to s přibývajícím počtem dílů vzdala a ke slovu se konečně dostali i ti, kteří se odmítali překřikovat se stádem ovcí. Pepíci a Mařky z Horní Dolní už se vrátili ke sledování Ulice a tyhle novoty nechali lidem, kteří je chápou. Děkujeme!

Chystá se pokračování

Druhý dech nabrali i tvůrci seriálu, protože se podle dostupných informací chystá pokračovaní. Mám z toho vážně radost a doufám, že nám tahle zábava ještě dlouho vydrží. Je totiž tolik možností, kterými se děj může začít ubírat a já jsem moc ráda, že budu u toho.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz