Hlavní obsah

Náhradní vůz zdarma

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: www.nahradni-auta.cz

Náhradní vůz zdarma

3. 2. 20:11

Podíváme se na co má každý poškozený při autonehodě nárok. Málo se ví, že pojišťovna hradní plně náhradní vůz zdarma, ve stejné kategorii a po celou dobu opravy vozu poškozeného při nehodě.

Článek

Víte, že pokud nejste viníkem dopravní nehody, máte ze zákona nárok na zapůjčení náhradního vozu ZDARMA ? Většina lidí na to doplácí. Teď si objasníme, jaká jsou pravidla a proč vám v naší autopůjčovně náhradní vůz rádi poskytneme zcela ZDARMA.

Kdy vzniká nárok na náhradní vůz ZDARMA?

Nárok vzniká tehdy, když dojde k nezaviněné dopravní nehodě z vaší strany, pokuď jste prokazatelně poškozený, nárok vzniká a vše je hrazeno z povinného ručení viníka autonehody.

Foto: www.nahradni-auta.cz

Náhradní vůz zdarma

Vůz stejné kategorie

Vždy máte nárok na náhradní vůz stejné kategorie, jaký byl poškozen při nehodě. Běžná je praxe, kdy v autoservisech nabízejí náhradní vozidla nižších kategorií, ale nenechte se odbýt touto nabídkou. Trvejte na náhradním voze stejné či vyšší kategorie.

Kdo uhradí náklady za zapůjčený vůz?

Náklady hradí pojišťovna viníka z povinného ručení. Pojišťovna zaplatí, jak škody na zdraví a majetku, tak samozřejmě i náklady spojené se zapůjčením náhradního vozidla.

Doba pronájmu náhradního vozu

Ze zákona máte nárok na náhradní vůz, na nezbytnou dobu opravy vašeho vozu. Spolupracujeme s autorizovanými autoservisy všech značek vozidel a dokážeme zkoordinovat hladký průběh oprav a zapůjčení vozu.

Omezení u náhradního vozidla?

Stejně jako nejste limitováni u vlastního vozu, nebudete mít omezení na kilometrech a lokalitách, kam lze s vozidlem cestovat. Jen sledujte veškeré pokyny autopůjčovny a řiďte se platnými provozními podmínkami. Zahraniční cesty je potřeba oznámit a získat povolení.

  • Nevíte si rady? Zavolejte nám! Zavolejte nám na +420 602 215 181.

V případě nezaviněné dopravní nehody vám zapůjčíme po celou dobu opravy vašeho vozu náhradní vůz zcela zdarma! Nezapomeňte, že na něj máte ze zákona nárok!

Náhradní vozidlo zdarma nabídka pronájmu vozu po autonehodě ZDARMA.

  • Kauce 0,- Kč
  • Snadno a do 90 min.
  • Zapůjčíme vozidlo stejné kategorie po celou dobu opravy.
  • Zapůjčení náhradního vozidla je hrazeno z povinného ručení viníka.
  • Nikdy nezapomeňte vyplnit záznam o dopravní nehodě!
  • Zavolejte nám na 602 215 181. Rádi vám pomůžeme.

Reklama

Související témata:
Vozidlo
Hromadná nehoda
Nehody
Dopravní nehody

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz