Hlavní obsah
Cestování

Zaplatili jsme si pětihvězdičkový hotel. Ubytovaní jsme však byli v apartmánu s rezavou sprchou

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pixabay/Public domain
19. 8. 10:57

Zaplatili jsme si dovolenou v Chorvatsku. Měl to být pětihvězdičkový hotel, který na fotografiích vypadal opravdu nádherně. Jenže když jsme přijeli, nestačili jsme se divit.

Článek

Na začátku července jsme se vydali do našeho oblíbeného Šibeniku. Konečně jsme se dočkali, a proto jsme se rozhodli si dovolenou užít naplno. Zaplatili jsme si pobyt v pětihvězdičkovém hotelu, který na fotografiích vypadal opravdu nádherně. Jenže když jsme přijeli na místo, zůstali jsme v šoku.

Malý krcálek místo pokoje

Kromě toho, že jsme měli mít krásný pokoj s výhledem na moře, jsme se dočkali malého pokojíčku, na kterém byla lednička z doby socialismu a televize snad černobílá. Tu jsme raději ani nezapínali, protože vydávala podivné zvuky. Dobře, pokračovali jsme v prohlídce pokoje. Pro děti na nás čekala špinavá přistýlka, která snad byla znečištěna ještě po minulých hostech tohoto pokoje. Manžel se podíval do koupelny a nastal šok.

Foto: Betynka/Vlastní foto autora

Sprcha byla špinavá, rozvrzaná, uvnitř celá rezavá. Dveře sprchové koutu nešly ani zavřít, navíc všude byla plíseň.

Místo vany rozvrzaný sprcháč

V inzerci bylo také napsáno, že na pokoji bude krásná vana a toaleta. Tak to také bylo nafoceno. Jenže když jsme otevřeli koupelnu, kdy nám rovnou spadla klika do klína, zůstali jsme v šoku. Čekal na nás rozvrzaný sprchový kout, který byl celý rezavý. Toaleta nesplachovala a prkýnko z polámaného plastu. A to samé umyvadlo. Celé špinavé, nefunkční a plné vodního kamene. Okamžitě jsme běželi na recepci, co to má znamenat. Paní na nás nechápavě koukala, než nás pochopila.

Foto: Betynka/Autorské foto

Dcera neměla na čem spát, protože takto znečištěná přistýlka na nás čekala.

Prý pro nás nebylo místo

Po dlouhých telefonech a nepříjemném jednání, jsme se dozvěděli, že v patře, kde se tyto dobré apartmány nacházejí, již nebylo místo. Podle recepční muselo dojít k technické chybě, když jsme si svůj pobyt přes pobytový portál zakoupili. Peníze nám však nikdo vrátit nechtěl. Kromě toho, že jsme měli mít i snídani a večeři, nedostali jsme nic. Ani to se na nás v rámci tohoto ubytování nevztahovalo. Celých 10 dní jsme tak v tomto apartmánu doslova přetrpěli a modlili jsme se, aby naše dovolená konečně skočila. Nehledě na to, že i na pláži to bylo opravdu dusné. Lidé se hádali o místo ve stínu, dokázali si dělat naschvály a byli i velmi arogantní. Prostě dovolená, jak má být.

Zdroje: Autorský text uživatele, skutečný příběh z dovolené

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz