Hlavní obsah

KOMU SLOUŽÍME? PROČ CIZÍ ZÁJMY A STAROST O CIZÍ JEN NE O TY NAŠE?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Jurij Klimov - SLOVAN, MORAVAN

Prezident České republiky 2023

29. 1. 11:56

Prezident České republiky 2023

Článek

Generál Petr Pavel zklamal vlastní zemi, ukázal své ambice k poslušnosti k CIA, kdy deobře víme jak pracuje CIA po světě, že tato společnost slouží pro zájmy americké vlázy a to zejména armádě spojených států na různé scenáře jako Bilé Přilby, Buča, anebo Irák, Afganistán, Libie, tam kde nebyl žáden dluh a všude palmy a silnice a chodníky a vegetace, zeleň, nádherná politika spouta věcí zdarma pro občany atd. Ale zpět ke Generálu Petru Pavlovi, za mě pochybuji, že došlo k regurelním volbám, protože nás desítky voličů nemohlo volit, a to je onen důvod, proč tak píši, protože je vlastizradou, aby Moravák, Ostravák, žijící dlouhodobě v Praze nemohl volit a dát hlas svému opravdovému prezidentovi. Podle toho co se tu děje v Česku si myslím, že do voleb to mělo daleko, protože jak už jsem řekl, desítky tisíců nás nemohlo volit a nemohly jsme odejít ani do místa bydliště, protože by nás statisíce vyhodily případně ze zaměstnaní, kdy kor v Praze volno je nemožné a při válce na ukrajině kdy kvůli toho je u nás drahota ne každý na to má odjet si jen tak ledabile na Moravu. Je to hamba kopat za cizí mocnosti jako za německo, USA anebo nyní i za ukrajinu. Nestarat se vlastní národ je velezrada a na ukor vlastního národa dávat přednost cizím, to by prošlo jedině v mrzácké rodině, kdy by se matka začala starat o sousedovic děcka a své vlastní nechala někde u popelnice hrabat chleba v popelnici. Je to ostuda, přepisovat dějiny a historii, opravdu jsme čekali něco jiného. Zvláště když i my Moravané a Slezané a byvší Slovácií včetně proněmeckých čechů a i včetně pročeských čechů máme vyhradní dědické právo natuto zem, ovšem kromě těch co jejich předkové donášeli na gestapo a kopali za němce až dodnes. Nemáte právo kopat do Slovanů v česku! Jurij Klimov

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz