Hlavní obsah

Tyčka a Koule - slabá a silná oběť manipulátora

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Seznam.cz
11. 11. 10:01

Dejme tomu, že se na domovské stránce sociální sítě opakovaně objeví slovo narcismus a u něj slůvko špatné, plus tři vykřičníky…

Článek

Co na to celkem dospělý a vyrovnaný člověk? ,, Už toho nechte, přece se nemůžeme celý den hlídat!"

Co na to Tyčka? ,, Ano, vím, že jsem špatná, ale pracuji na tom, jím jedno jablko denně, běhám padesát kilometrů denně a od probuzení do usnutí myslím na blaho lidstva! Jen doufám, že se mi na mé doktorsko - jackyllovské karosérii někde nevyboulí Hyde - ó! Snad jsem vás alespoň pobavila!" Tyčko, i kdybys měla váhu sirky, tam, kam se snažíš dostat, se nějak nevejdeš! Co říct? ,,Milá Tyčko, klidně se najez! Ty nepatříš do zadku!"

Co na to Koule? ,, Já nemůžu za to, že jsem se narodila krásná! Nemůžu za to, že normu plním na dvěstě procent a že tvrdou prací zachraňuji svět, zatímco někdo řeší zbytečnosti! Nemůžu za to, že dělám, když se někdo válí! Nemůžu za to, že mě lidé mají rádi, že jsem oblíbená a žádaná! Někdo tu má asi problém, ale já to nejsem!"Co na to říct? ,,Milá Koule, klidně zhubni! Možná, že jsi i k sežrání, ale nejsi tu od toho, aby se kdekdo nažral!"

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz