Hlavní obsah
Názory a úvahy

Zdechovského mindrák z Pirátů: Místo vlastních voličů zkoumá srdíčka

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: KDU-ČSL
19. 11. 14:05

Europoslanec Zdechovský místo toho, aby o státním svátku dal na chvíli pokoj, pokračoval ve vnitrostranickém lidoveckém klání o největšího klauna sociálních sítí.

Článek

Pro někoho je 17. listopad dnem klidu a odpočinu. Někdo se možná vypraví třeba Národní třídu zavzpomínat na dny, které přinesly Čechům a Slovákům dlouho odpírané svobody. Třeba svobodu slova, kterou si očividně někteří pánové vykládají jako právo popsat sociální sítě vlastními výklady světa kolem sebe i sebevětšími bláboly.

Zdechovský se očividně rozhodl využít volného dne jako prostoru pro další zářez v lidoveckém klání o největšího klauna sociálních sítí. Možná už začíná pomalu šlapat na paty kolegovi Benešíkovi a jeho incestním úvahám o manželství.

Stačilo mu prozkoumat sociální síť X a co to nevidí! Fotka dvou Pirátek u stolu. Už to samo by mohlo naznačovat, že zakládají marxistickou buňku, která začne znárodňovat a zakládat lidové milice! Mistr Zdechovský je očividně renesanční vzdělanec, protože kromě geopolitických otázek vládne brilantně i sémiotickou analýzou. Stačil jeden pohled a hned ví. Jsou to odporné podporovatelky Palestinců! A ty my tady nemáme rádi skoro stejně jako spotřební daň na víno. Komunismus!

To, že má očividně pan europoslanec mindrák z Pirátů, je vidět už delší dobu. Ve své kanonádě na sociálních sítích nemá problém navážet se permanetně do pirátských europoslanců. Nevadí mu ani, že lidovci jsou spolu s Piráty součástí vládní koalice. Neměl problém ani využít útoků Hamásu na Izrael při svém pravidelném okopávání kotníků europoslance Tomáš Peksy.

Spočítejte si vlastní voliče

Lidovci by se spíš měli zamyslet nad tím, jestli by místo počítání srdíček neměli radši počítat vlastní voliče. Vypadá to totiž, že už jim ve volbách jsou ochotni hodit hlas tak jen jejich vlastní členové a jejich rozvětvené rodiny. Možná i proto mají všichni tolik dětí. Voliči se sami totiž nevyrobí. Mindrák pana europoslance také asi dost přiživují volební průzkumy, ve kterých se ukazuje, že Piráti mají pořád stejnou podporu voličů, zatímco lidovci se úspěšně dostali na konec pelotonu někde mezi Rajchla a Svobodné.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz