Hlavní obsah
Názory a úvahy

Apeluji na lidský rozum

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Bing AI
21. 8. 18:28

Odnaučte si říkat, že válku na Ukrajině vedou Rusové. Není to pravda.

Článek

Válku tam vedou rašisti a zkouší, kolik toho svět snese. Odlišujte prosím pojem Rus a rašista. Odlišujte je stejně, jako jste se naučili rozlišovat Němec a nacista. Ne všichni Němci byli nacisty, a ne všichni Němci chtěli válku. Tak i všichni Rusové nejsou rašisty, a ne všichni Rusové chtějí vést válku. Ne všichni Němci tvrdili o jiných národech, že jsou podřadné, a stejně tak ne všichni Rusové.

Uvědomte si, že psát o tom, že Rusové napadli Ukrajinu, ruští vojáci znásilňují, ruští letci bombardují civilní cíle atd., tím urážíte slušné Rusy. Rašistické Rusko má armádu rašistickou, připravenou kdykoli a kdekoli zaútočit na jakoukoli zemi. Rusko již žádnou Rudou Armádu nemá, má jen armádu rašistických amorálních vojáků schopných těch nejodpornějších válečných zločinů.

Až tohle pochopíte, že v Rusku vznikl nový hrůzný fenomén – rašismus, pak si uvědomíte, jak je rašistické Rusko nebezpečné, jakou hrozivou hrozbou je pro celý svět. Proto soudím, že rašistické Rusko musí být navždy zničeno.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz