Hlavní obsah
Názory a úvahy

Rusko v řetězech XII.

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: AI Bing

Rusko v řetězech

4. 6. 11:44

A další mýtus ohledně Ruska je zničen!

Článek

Dovolím si parafrázovat název článku zde tímto: „Ruská Federace překračuje jednu červenou čáru za druhou. A nic.“ Jediný, kdo překračuje jednu červenou čáru za druhou je lhář, pokrytec a zejména válečný zločinec Putin, a s ním celý nahnědlý Kreml a nahnědlá Ruská Federace.

Ale, že zde působí na všechny mýtus velkého a silného Ruska, stále se před Rusy hrbíme a chceme je vnímat jako světovou velmoc. Ale RF již světovou velmocí není. Odchází ze scény. Poražené a slabé. Ale vlastní vinou! Na Rusy platí například toto přísloví: „Pýcha předchází pád, …“[1]

Ruská Federace je[2] s rozlohou 17 098 246 km2 opravdu největším státem světa, to ano, ale to je tak asi vše. Rusko je velmi slabé na to, aby finančně a lidsky zvládalo například vleklou válku na Ukrajině. Již brzy se dozvíte Vy a my všichni, že mám pravdu. Ono to totiž svádí k myšlence – protože je Rusko opravdu veliký stát, tak musí být i mocný, ale není toto tvrzení pravda. Rusům se pomocí pokrytecké a lišácké propagandy podařilo v celém světě vytvořit mýtus velikého a silného Ruska. Ale jak jsem už říkal, ve skutečnosti RF stojí na hliněných nohou. A rozdrolí se vlastní vahou. Je to otázka času a myslím, že to proběhne dost rychle.

[1] Přísloví 16, 18a, Bible

[2] Bez Republiky Krym (26 081 km²) a města federálního významu Sevastopolu (864 km²). Tato území nejsou mezinárodně uznanými součástmi Ruska.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz