Hlavní obsah
Aktuální dění

Je Andrew Tate stále ve vězení?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: VojtaC
29. 3. 9:48

Andrew Tate je jedním z nejvyhledávanějších lidí posledních měsíců a je tématem celého města. Zpravodajské agentury a organizace působící v oblasti sociálních médií bedlivě sledují aktuální informace o něm..

Článek

Mnoho lidí se na internetu snaží zjistit, zda je kontroverzní influencer Andrew Tate stále ve vězení. Andrew Tate je jedním z nejvyhledávanějších lidí posledních měsíců a je tématem celého města. Zpravodajské agentury a organizace působící v oblasti sociálních médií bedlivě sledují aktuální informace o něm. Lidé se zajímají o to, kde se Andrew Tate nachází a kdy bude propuštěn z vězení. Pro ty, kteří hledají podrobné informace, jsem provedl a shromáždili nezbytné podrobnosti.

Je Andrew Tate stále ve vězení?

Andrew Tate a jeho bratr Tristan byli údajně loni zadrženi a uvězněni v Rumunsku. Od té doby uplynulo několik měsíců a mnoho lidí očekává jejich propuštění na kauci. Podle zpráv se dříve předpokládalo, že oba bratři budou propuštěni do konce března 2023.

Nedávno se The Black Jester obrátil na svůj oficiální Twitter a napsal o Andrew Tateovi: „Stojí na své střeše, ‚opravuji své sídlo‘, kámo, stojíš na vrcholu Lulu Lemon, přenes se přes sebe“. Kromě toho kickboxer nedávno napsal: „Jsem mírumilovný člověk. Nikdy neštěkám. Ale pokud přijde čas, nebudu napůl kousat. Rozumíš?“

Foto: VojtaC

Andrew tate při zatčení.

Bývalý kickboxer Andrew Tate byl zatčen v prosinci 2022 a je obviněn z obchodování s lidmi, zakládání organizované zločinecké skupiny a znásilnění. Stejnému obvinění čelí i jeho bratr Tristan. Oba bratři však trvají na své nevině. Spolu s nimi jsou ve vězení také dvě ženy, Luana Radu a Georgiana Naghel. Obě budou údajně propuštěny z vazby, ale zůstanou v domácím vězení. Nedávno státní zástupci předložili žádost o poslední prodloužení vazby a soud souhlasil s prodloužením o 30 dní.

Reklama

Související témata:
Andrew Tate

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz