Hlavní obsah

Dovolená v plamenech? To je teda peklo

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: 8 Lie
24. 7. 19:55

Z Řecka se stala ohnivá past. Kdo má nohy, jen co se přiblíží oheň, prchá. Debilita některých lidí a cestovních kanceláří je však je neuvěřitelná, dle mého názoru se jedná až o případ naprostého sobectví.

Článek

Řecko zahalily plameny, kdo má rozum, sem neleze, stále mě ovšem šokuje, kolik lidí se tam i tak vypravila. Připomíná mi to dobu, kdy se zde rozmáhal covid, úřady varovaly, ať nikam nejezdí, lidé si ale stejně neodpustily lyžovačky v Itálii a v Rakousku, vždyť si to zaplatily, navrch k tomu si stěžovali, že se u fotek z jejich radovánek na horách objevují nadávky, že jsou úplně praštění.

Tato situace není sice úplně stejná, páč zde velkou roli hrají i kanceláře, jenž zajišťují tyto pobyty a samozřejmě nechtějí vracet peníze. I přes plameny, dým a kouř posílají letadla plná pasažérů směr řecká riviéra. Že je na letištích chaos, turisté klidně nechají kufry s osobními věcmi na hotelu a běží k ranveji, je zcela něco jiného. Domluva s cestovkami je podle dostupných zdrojů naprosto příšerná a nezdá se, že jejich zástupci chtějí slyšet varování o tom, aby stornovali dovolené několika stovkám zákazníků. Vždyť by přišly o zisky!

Na dovolenou se dá jet několikrát za život, který si odžijeme jen jednou.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz