Hlavní obsah
Internet a technologie

Méně známé české kanály na Youtubu, které mi připadají skvělé

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: 8 Lie
26. 7. 12:21

Ano, možná youtubery hejtujete a přezdíváte jim „verbež“ nebo „nemakačenka“. Řekla bych, že spousta videí na internetu je na jedno brdo. Často jde o TikTok trendy, reakce na meme a nejvíc virální videa na světě. Mezi nimi je však i pár originálů.

Článek

V tomto článku vám představím pár youtuberů, kteří možná dělají podobná videa jako ostatní, ale svým vlastním způsobem. Byť dělají reakční videa nebo zkouší DIY lifehacky, je to psina. Pojďme si je představit.

Kery

Tento youtuber, jehož tvář neznáme a jeho animovaným zástupcem ve videích je postavička s tmavými vlasy s červenou mikinou hodnotí filmy, často vybírá jedny z těch horších či cringe filmů, které však mnoho z nás zná. Asi si řeknete, že reakce na filmy dělá každý druhý, Keryho styl, hlášky a poznámky však z videí dělají tu pravou zábavu.

Diradosveta

Zajímavosti, lifehacky, vaření - převážná tvorba tohoto kanálu. Název mi zprvu připomínal, že spíš bude odkazovat na jistou část lidského těla (nevím proč), po pár videích jsem si ale tuto tvorbu zamilovala. Opět najdeme osobitý humor a zápal pro věc.

TrashmanCZ

Pomocí fyzikálních zákonů počítat sílu, rychlost nebo velikost našich oblíbených postaviček jako je třeba Maxipes Fík? Zde je to možné. Kdyby možná někteří učitelé vyučovali fyziku pomocí postav z komiksů a pohádek, probralo by to i ty největší odpůrce učení. Tak dobře použité fyzikální výpočty jste možná ještě neviděli. Humor už občas na můj vkus přitažený za vlasy, ale vem to čert.

MarletKKT

Trochu kontroverzní tvorba. Často se jedná o reakce na soudobou společnost nebo se snaží poukazovat na důležitá témata (deprese, smrt, covidová pandemie). Humor je zde už možná trochu na hraně, lehká přemíra ostřejších a sprostších výrazů, už chvilkama trochu vadí, stále je to ale dobrý kanál.

Tyto kanály vydávají videa tak jednou měsíčně, prostě tvoří když je o čem a nemelou o každém bobku. Zda Vás pobaví, to se rozhodněte sami, tohle nebude pro všechny.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz