Hlavní obsah

Recenze XTB - Vyhledávaný nízkonákladový broker

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: https://www.xtb.com/en
14. 11. 14:34

Recenze brokera XTB: Regulovaný CFD, ETF a akciový broker. Objevte širokou škálu obchodních nástrojů u brokera vyhlášeného nízkými náklady na obchodování

Článek

Recenze Brokera XTB

XTB je přední globální broker CFD, který působí od roku 2002, a nabízí rozsáhlé portfolio finančních nástrojů pro obchodování. Je regulován několika autoritami, jako jsou KNF nebo FCA, což zajišťuje vysokou míru důvěryhodnosti a bezpečnosti pro jeho klienty. XTB nabízí širokou škálu obchodních nástrojů, včetně akcií, forexu, komodit, ETF, opcí a indexů.

Platforma a Mobilní Aplikace: XTB používá pro obchodování uživatelsky přívětivou obchodní platformou xStation 5, která je přístupná přes prohlížeč a doplněna o aplikace pro Android a iOS. Platforma xStation 5 je známá svými pokročilými analytickými nástroji a intuitivním rozhraním, což zajišťuje plynulý obchodní zážitek jak na desktopu, tak na mobilních zařízeních. XTB poskytuje řadu obchodních nástrojů, jako jsou limity stop-loss, trailing stopy a upozornění na tržní události a cenové pohyby.

Bezpečnost a Regulace: Jako regulovaný broker XTB udržuje prostředky obchodníků na segregovaných účtech a dodržuje přísné regulativní standardy. To zahrnuje i pravidla FCA pro ochranu klientů.

Klíčové Výhody a Nevýhody:

XTB nabízí dobře navrženou obchodní platformu, jednoduchý proces otevření účtu, účinnou zákaznickou podporu a segregaci klientských prostředků. Nabízí také konkurenceschopné spready a nízké poplatky, s minimálním vkladem začínajícím na relativně dostupné úrovni. XTB je vhodné pro obchodníky hledající rozmanité obchodní nástroje a kvalitní zákaznickou podporu.

Nabídka Nástrojů a Poplatky: XTB nabízí více než 1500 různých nástrojů, včetně širokého spektra měnových párů a CFD na komodity, akcie a indexy. Co se týče poplatků, XTB účtuje na základě spreadu, který je obvykle konkurenceschopný ve srovnání s ostatními brokery. Důležité je, že XTB je transparentní ve své struktuře poplatků, což zákazníkům umožňuje jasně pochopit náklady spojené s obchodováním.

XTB se ukazuje jako solidní volba pro obchodníky všech úrovní zkušeností, kteří hledají spolehlivého brokera s dobrou nabídkou obchodních nástrojů a konkurenceschopnými cenami. Jejich silná regulace a závazek k bezpečnosti klientů jsou klíčovými faktory, které přispívají k jejich dobré reputaci v oblasti online obchodování.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz

Další články autora