Hlavní obsah

Povinné přestávky řidičů nákladních vozidel

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

19. 8. 20:04

ŘIDIČI nákladních vozů a povinné přestávky

Článek

Rád bych vládě předeslal,že Povinné přestávky řidičů vozidel nad 3,5 tuny jsou pro většinu řidičů nepřijatelné a divím se,že se dodnes svaz řidičů k tomuto tématu nevyjádřil.

Jezdil jsem sice oproti těm,,mazákům,,jen sk.C,ale celou Evropu včetně Británie a probírali jsme dle našeho mínění nepotřebné povinné přestávky řidičů!

S desítkami řidičů!

První přestávka po 4,5hod nepotřebná,neboť chce li někdo na WC nebo si koupit vodu-svačinu,je to stejně přestávka.Když je dlouhá přestávka,většina řidičů mě sdělila,že někteří nespali vůbec,někdo jenom chvíli.Při dlouhé pauze NIKDO z řidičů nesdělil,že by celou dobu spal,naopak,mlátí sebou,jdou si zakouřit a další.Takže odpočinek NIKDO z řidičů svému tělu neporučil a poté jede řidič na další štreku.Každé tělo se chová jinak ,ovšem nelze poručit tělu aby odpočívalo dle nařízení politických negramotů!Počet nehod nákladních vozů se nesnížil-NAOPAK!!!!

Je na každém řidiči,zdali v případě že tělo by chtělo spát-což pozná,tak to je pobídka učinit bezpečnostní přestávku!

Ovšem ani tato nemusí být ta dlouhá a se spánkem,neboť tělo si velí samo a NIKDY neposlechne nějaké úředníčky,kteří o dopravě vědí velké lejno!

Stále se kdykoliv najdou řidiči,kteří všechna nařízení ignorují,ale dokud nezpůsobí havárii,je to OK.

Takže si myslím,že politici by se měli vzpamatovat a měli by nechat řídit mozek řidičů,neboť při stupni dopravy na našich silnicích budou havárie stoupat a jasné,že každý zákon kdekoliv na světě se překračuje lidstvem.

Je nesnadné na našem parkovišti -dálnici jakkoliv počítat s časem,neboť si myslím že nejvíce havárií je v průměru v naší republice a bohužel kamioňáci nemají dostatek parkovacích míst na naší,,dálnici,,ale žádná vláda se nesnaží naši dálnici hlavně Německo- Slovensko rozšířit a usnadnit těm kamioňákům jejich dny perné práce,které ONI vykonávají pro tento národ!

Je to práce prospěšná,dnes již ohodnocená a za minulého režimu se měli na mezinárodce dobře jenom ti,kteří ze zisku šli do KSČ ,neboť to byli vesměs kariéristé a prospěcháři.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz