Hlavní obsah

Škola začala

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Seznam.cz
12. 9. 14:11

Začátek školního roku.

Článek

Léto nám skončilo, i když poslední teplé dny si ještě můžeme užívat plnými doušky. Zároveň s koncem prázdnin se naše milovaná dítka vrací do školních lavic. A pro rodiče nastává maraton, při kterém pobíhají mezi papírnictvím a oděvy (protože se nám školáček přes prázdniny vytáhl a tepláky už mu zase nejsou).

V dnešní době je nabídka školních pomůcek sice obrovská, ale zároveň si musíte sáhnout hlouběji do kapsy. Zaslechla jsem ve frontě v papírnictví rozhovor dvou rozzlobených maminek, že už jsou zde potřetí a obaly které včera nakoupily naprosto nesedí na učebnice, protože je každá knížka jinak veliká…klasika.

O nákladech na natěšeného prvňáčka ani nemluvím, vždyť jen cena aktovky, která splňuje alespoň základní podmínky, aby záda tolik nebolela se blíží ke 2 000,- Kč.

Moje děti jsou již větší, ale i tak jsem se nevyhnula vícečetným návštěvám papírnictví a nákup tenisek na ven i do tělocvičny už je samozřejmostí. Když to člověk všechno poshání, má pocit že zvítězil.

Počáteční chaos je u konce a vy se můžete těšit na začátek října, kdy se pomalu ale jistě začnete věnovat shánění vánočních dárků…

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz