Hlavní obsah

SEX

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Jiří Vítek / Seznam.cz
15. 8. 14:01

Sex včera a dnes

Článek

Sex - každý o něm ví, mluví, každý ho má rád. Ale KDY začít a jak? JAK na to, je důležité. Dřív se to řešilo od zkušenějších. Nebo taky ne. Po válce bylo toto téma zakázané. Kde měli ti chudáci prvňáci brát zkušenosti? Někdy docházelo k situací s Nerudovou otázkou ,,kam s ním,,? Dnes je to směšné, je plno porno videí, internet. Tenkrát nic, vše bylo tabu. Oba prvňáci se museli strefit a najít tu správnou cestu. Někdy mohlo dojít i k směšným situacím. A je tady otázka KDY. Mít první sex z lásky nebo ze zvědavosti? Dcera mé známé jakožto dobrá máma to vyřešila. Vysvětlila synovi, že bez kondomu žádný sex. A aby si na něj zvykl. Návod ať si najde na Googlu. Pak odjela na noc s mladším dítětem mimo domov, syn zůstal doma. Shodou okolností před tím dávala prádlo synovi do šuplíku a ejhle - 5 kondomů. Byla na sebe pyšná, že ji poslechl. Takže nastal synův ten správný čas. Po příjezdu tajně zkontrolovala šuplík a zbyly 2 kondomy. Byla spokojená. Slečnu už měl, takže se nic nestalo co by nemělo. ( oba studovali 2 ročník na průmyslovce). Už nikdy se nedívala synovi do šuplíků. Neboť jak říká a víme, zvyk je železná košile. Její syn je už dospělý, slečnu už vyměnil za jinou. Každý mladý člověk musí vědět kdy je jeho čas a jestli z lásky nebo ze zvědavosti. Otázka KAM se už dnes neřeší. Takže - milujme se a množme se, ale s rozumem. Rozum bydlí v nahoře v hlavě, ne dole v kalhotách.

dodatek: dcera v té době byla samoživitelka. Bývalý si s milenkou udělal 2 děti, prý nechtěně. Asi neměl tu správnou mámu - otce. Nebo že by nevěděl jak na to?

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz