Hlavní obsah

Jsem odpůrcem Radky Třeštíkové? Opravdu?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: iva brazova
28. 10. 13:48

Tak si nejsem jistá, zda autor ,,Fondovník?'' je opravdu tak objektivní jak se snaží prezentovat v tomto článku.

Článek

Má na ni opravdu velkou žáhu. Vůbec na ni nenechá nit suchou. Ba co víc ještě hodnotí její prospěšnost jako člověka. Spíše je mi smutno z autora článku, protože tolik nepřátelství, netolerantnosti v jednom. To je jako 3v 1, nijak to nechutná, ale všichni mají pocit, že za málo peněz pořídili hodně muziky. Z toho článku tryská nenávist, hořkost a raději nebudu komentovat ten zbytek. Neznám tvorbu Radky Třeštíkové, krom pár noticek, ale toto mě přimělo reagovat. P.S. Jak autor píše je ze staré školy, tak co kdyby hodnotil osoby které budou splňovat jeho morální profil, také jsem starší, ale nedovolila bych si někoho takto hloupě a hrubě hodnotit. Váš pseudonym také neznám a o něčem to vypovídá, to vaše schovávání se. Tak mě prosím ušetřete takto nevyváženého, neobjektivního a mravnostního názoru.....pane Fík nebo Fondík či pod čím se skrýváte.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz