Hlavní obsah
Názory a úvahy

Ani já nechci válku, Chcimírové

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Seznam.cz
8. 9. 15:08

Snažím se ale trochu používat to, co mám na krku. Pořád někde čtu, jak pokračující podpora Ukrajiny prodlužuje válku. Pořád někde čtu, jak by se mělo přestat střílet a začít jednat o míru.

Článek

Třeba ten pan Rajchl, ten největší kamarád paní Zwyrtek teď někde ukazoval mapu, kde je vidět, že fronta se za rok neposunula ani o metr.

Trochu bych to tedy rozporoval, ale to je jiný příběh. A když už náhodou nic, tak aspoň musím říci, že jsem rád, že se neposunula ani o metr směrem na další území Ukrajiny.

Ovšem ten pan Rajchl a ostatní Chcimírové… Viděl bych to asi nějak takhle.

Nevím kde pan Rajchl bydlí, nebo kde bydlí paní Zwyrtek, ale určitě někde bydlet musí. Měli by. Tak já bych je požádal, aby mi poskytli u sebe doma nějaké ubytování, samozřejmě s volným přístupem do kuchyně, koupelny a na toaletu. Po pár měsících už bych si snad mohl dělat na ty místnosti nárok.

Jak je znám, z jejich vystupování na sociálních sítích a na veřejnosti, určitě se se mnou nebudou chtít nějak škorpit, natož bojovat. Chtějí mír. Mohli bychom potom zajít na katastrální úřad a ty pokoje na mě přepsat. Zařídil bych eventuelně i referendum. Je to trochu risk, ale věřím, že bych svoje právo podpořil svým souhlasem.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz