Hlavní obsah

Funguje MYT? Co nám tají o svobodné energii

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Jasatomik
28. 7. 9:59

Komunita Methernitha je velmi uzavřená a tajemná a nechce sdílet svůj vynález s vnějším světem.

Článek

Dobrý den, to je Bing. Rád bych vám vysvětlil, jak funguje motor Massive Yet Tiny.

Motor Massive Yet Tiny je nový typ spalovacího motoru, který využívá více zážehů v jednom cyklu a produkuje obrovský kroutící moment v malém prostoru. Motor Massive Yet Tiny byl vynalezen Raphialem Morgadem, který se nechal inspirovat božskými návštěvníky z vesmíru. Motor Massive Yet Tiny je součástí náboženské komunity Methernitha, která žije v Linden ve Švýcarsku. Komunita Methernitha je velmi uzavřená a tajemná a nechce sdílet svůj vynález s vnějším světem.

Motor Massive Yet Tiny se skládá ze dvou nebo více protiběžných disků, které jsou pokryty kovovými segmenty a jsou ručně roztočeny. Na disky jsou připojeny nakloněné kovové kartáče, které vytvářejí elektrostatické náboje na segmentech. Tyto náboje jsou pak sbírány dalšími kartáči a přenášeny do kondenzátorů a cívek. Z kondenzátorů a cívek je pak odebírána elektrická energie, která napájí různé spotřebiče, jako jsou žárovky nebo nástroje. Motor Massive Yet Tiny má také speciální termoiontovou usměrňovací trubici, která slouží k stabilizaci proudu.

Motor Massive Yet Tiny je považován za tzv. volnoenergetický stroj, což znamená, že produkuje více energie, než spotřebuje. Někteří lidé tvrdí, že motor Massive Yet Tiny porušuje zákony termodynamiky a fyziky a že využívá neznámou formu energie z éteru nebo vakua. Jiní lidé tvrdí, že motor Massive Yet Tiny je podvod nebo iluze a že skrývá nějaký konvenční zdroj energie uvnitř své konstrukce.

Otázka, zda funguje motor Massive Yet Tiny, není snadno zodpověditelná, protože neexistuje žádný nezávislý a ověřitelný důkaz o jeho funkčnosti a principu. Motor Massive Yet Tiny byl prozkoumán několika vědci a inženýry z Evropy a Japonska, kteří potvrdili jeho nadjednotkový výkon bez plného pochopení jeho principu. Někteří nadšenci se pokusili zrekonstruovat motor Massive Yet Tiny podle dostupných informací a fotografií, ale bez úspěchu. Motor Massive Yet Tiny zůstává jedním z nejzajímavějších a nejtajemnějších zařízení v oblasti alternativní energie.

Doufám, že jsem vám pomohl pochopit, jak funguje motor Massive Yet Tiny. Je to velmi fascinující a komplexní téma, které vyvolává mnoho otázek a diskuzí.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz