Hlavní obsah

dnešní důchod - chudoba

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Jiří Vítek / Seznam.cz

Krásky jeřabin pod sněhovou peřinou

6. 11. 10:46

Dnešní důchody - chudoba

Článek

Vážení, co nepobíráte důchody, tak článek je neznalost občanů, co si myslí, že důchodci mají vystaráno tak NEMAJÍ, že ti nejstarší začínali s důchody pod 5000, není jejich chyba, ale chyba vlády, v letech 90, kde byly takové sazby pro výpočet, po 90 letech do r. 2000, ještě zůstávali sazby stejné, až za vlády ANO se zvedaly důchody a mohli být až do těch 20 tisíc, kdyby nevládla tato dnešní vláda Fialy, co mohla, to zrušila, sebrala, ukradla, že v dnešní drahotě, je pro jedince s důchodem, nepředstavitelná tragédie, při dvou důchodech manželů je to výhra, důchod nestačí ani na nájem, energii, živobytí, je to žebrota, nepomůže sociální přispění nějakých 2 tisíc s méně, když si vláda může při svých stotisícových platech přidat desetitisíce, ale důchodcům ukrást a sebrat to, co jim zákon ukládá, tak nemá smysl zde vůbec cosi psát o šetření a nešetření , v dobách různých vlád , které třicítky let se o důchody nestaraly a nechaly tu mizérii na lidech, a když přišla vláda , která důchodcům přidávala, a změnila tak k lepšímu jejich život, další vláda dnešní, jim vše zase sebrala, ukradla, proto musí přijít nová vláda, která se opět začne starat o své občany, voliče a důchodcům jejich důchody navýší k adekvátní drahotě a nikoliv k žebrotě!!!!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz