Hlavní obsah
Sport

Festivalový půlmaraton nabídne už po deváté běh ulicemi filmového Zlína

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Zlín Film Festival, fotka je užívána se souhlasem autora
3. 11. 0:00

9. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2024 otevřel své registrace. Odstartuje v neděli 2. června v 10:00 hodin a bude součástí doprovodného programu 64. Zlín Film Festivalu.

Článek

Unikátní závod v kulisách filmového festivalu slibuje již tradičně zajímavou trať hlavními zlínskými dominantami jako jsou tovární areál, 21. budova nebo třeba čtvrti s baťovskými domky. „Věříme, že místním, ale hlavně přespolním, nabízíme příležitost vychutnat si atmosféru závodu v atraktivních zlínských lokalitách s jedinečnou baťovskou architekturou,“ vyzdvihla odlišnost závodu proti jiným sportovním kláním Jarmila Záhorová, výkonná ředitelka Zlín Film Festivalu.

Běžci se mohou opět registrovat na tratě půlmaratonu nebo čtvrtmaratonu, na které se mohou vydat jednotlivě nebo jako účastníci štafet. „Novinkou proti přechozímu ročníku je kromě čtyřčlenné štafety i štafeta dvojic, do níž se mohou přihlásit dvě ženy, dva muži nebo smíšený pár běžců,“ uvedla Jarmila Záhorová a dodala, že tandemový běh se v 9. ročníku konat nebude.

Závod odstartuje v 10:00 hodin u Kongresového centra Zlín. Registrovat se na jednotlivé tratě běhu je možné na www.zlinskypulmaraton.cz, kde jsou také uvedeny podrobné informace o závodě i aktuálních cenách startovného, které proti předchozímu roku doznaly částečných změn. „Rádi bychom upozornili běžce, aby využili možnosti včasné registrace do konce ledna, a pořídili si startovné za stejné částky jako loni, tedy za 699 Kč. A to bez ohledu na to, zda si zvolí půlmaraton nebo čtvrtmaraton, ale také pokud poběží ve čtyřčlenné nebo dvoučlenné štafetě,“ vysvětlila Jarmila Záhorová a upozornila, že v dalších vlnách již bude startovné dražší než loni. Od února se zvýší na 999 Kč, od začátku dubna potom na částku 1299 Kč za osobu.

V rámci registrace získávají běžci také řadu atraktivních benefitů jako například vstupenky na filmové projekce nebo občerstvení během závodu. V případě zájmu si mají možnost závodníci dokoupit i originální ročníkové funkční triko.

Akci pořádá společnost FILMFEST, s. r. o. společně s Běhy Zlín z.s.

Více na www.zlinskypulmaraton.cz

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:
Zlín Film Festival

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz