Hlavní obsah

Autobusy-Konečná

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Klito
13. 9. 10:53

Články o problémech společnosti Z-Group

Článek

Před pár dny jsem četl článek o problémech s řidiči autobusů společnosti Z-Group. A nestačím se divit tomu co se tam píše.

Že prý zaměstnanci bojkotují dopravu. Zkusil bych se zaměstnanců zeptat na to kolik mají dovolené, z mého zdroje mají kolikrát i v tomto období dovolenou z minulého roku a když si o ní přijdou zažádat tak je zaměstnavatel pošle k šípku že nemají lidi že se to za pár měsíců zlepší ať vydrží. A to že nějaký mluvčí napíše že řidiči dopravu bojkotují z důvodu „že jim v kritické situaci nechtěli dát dovolenou“. Víte ono když ta vaše kritická situace trvá už skoro 2 roky tak se nesmí nikdo divit že vám to lidi se 35 dny zbývající dovolené budou bojkotovat. Lidé mají svoje životy a nejde být 2 roky bez dovolené a za neustálých slibů jak se to za měsíc změní.

Jednání k lidem na úrovni bodu mrazu. Když se vám nechce do zmiňovaného Novojičínska (mimochodem za týdenní pobyt na ubytovně a ochotu tam vyrazit pomoc dostanete krásných 5 tisíc v hrubém) tak vám je pohroženo že vaší linku na kterou jste si zvykl a na kterou jste byl přijat která vám vyhovuje z důvodu místa bydliště a tak dále. Tak předají linku někomu jinému a vy s tím nenaděláte vůbec nic. A to už společnosti hodně zaměstnanců vyhovělo ale za ty prachy a to že zaměstnance polete na ubytovnu kde to vypadá jak to vypadá přeci nemůžete čekat že vám zaměstnanci budou skákat okolo krku.

Vedení by se mělo podívat samo na sebe. Zkouknout svou dovolenou a porovnat jí s řidiči společnosti. Neslibovat neustále že to bude lepší že někoho seženou a hlavně se takhle nechovat k lidem s kterými se při nástupu dohodli na jasných podmínkách.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz