Hlavní obsah

Ad Porsche maže Ježíše

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

8. 8. 7:31

Ad Porsche maže Ježíše

Článek

Ze životopisu Porscheho vybírám:

"Porsche left Daimler in 1931 to form his own firm, which he named „Dr. Ing. h. c. F. Porsche GmbH, Konstruktionen und Beratung für Motoren und Fahrzeuge,“ according to Commercial Register documents from April 1931. In 1934, Porsche became deeply involved in Adolf Hitler's „people's car“ project. That year, while working on the project with son Ferdinand Anton Ernst Porsche (born in 1909)—also known as Ferry—he developed the first designs for the Volkswagen car. From that point on, father and son worked together.

During World War II, Porsche and his son were tapped by Hitler to produce a heavy tank for the Tiger Program. Porsche submitted a prototype with an advanced drive system"

Porsche dnes kupují ve velkém moslimové a tak není divu co Porsche udělalo.

Každému je jasné, že tohle by si vůči nim nedovolilo. Ale protože křesťané mu to dovolí, tak si to dovolilo, resp. jeho akcionáři.

Řešení je tak prosté - prestat …

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz