Hlavní obsah

Co se ptá Bible

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

5. 8. 10:09

Co se ptá Bible

Článek

Proč je tolik válek když si všichni přejí mír?

Tady je zřejmá logická chyba v otázce.

Všichni si mír nepřejí.

Například americký VPK. Kdyby si přál mír, musel by zrušit sám sebe. Americký VPK si přeje válku. Protože to je dobrý biznis. Vezměte si jenom navrhovaný nákup F-35 pro ČR v hodnotě 122 miliard korun. Říkají že je to nejvyšší možná cena. Taková hloupost. A jako kdyby 122 miliard nestačilo. Prostě tady je vidět o co v skutečnosti jde. O zbrojení za každou cenu. Další příklad, nový americký bombardér B-2 - jeho navrhovaná cena je rovná miliarda dolarů. Americký vojenský rozpočet za rok 2022? 877 miliard dolarů. Tj. o rok rovný bilion. Oni říkají že je to pro ochranu demokracie ve světě. Taková lež. Vždy ani doma žádnou nemají. Dvě strany superboháčů které se derou o moc. To není demokracie ale duopol. A jak dnes vidíme, snaha Deep state o zrušení i tohoto duopolu a nastolení trvalé moci jedné „strany“, Demokratů - co prosazují? Ilegální migraci, ovládání svých satelitů, LGBT program všude kde to jde, proto ne všude jim to projde samozřejmě, v mnoha zemích svéta je na to trest smrti - například v Saudské Arábii abychom byli konkrétní.

Čína naproti tomu má jasnou linii komunistické strany. A Američanům říká - u nás nepochodíte se svou demokracií. A šáhněte na Tchaj-wan a něco uvidíte.

Takže všichni si mír nepřejí. Přeje si například mír Čínská komunistická strana? Tady se naopak zeptám za Bibli já - a proč by si měla přát válku? Její postoj k Tchaj-wanu je toho příkladem - Čína dělá všechno pro to, aby Tchaj-wan získala bez války, mírovou cestou. Ale ví, že to stejně bez války s USA nepůjde. A tak už má větší - a modernější loďstvo než USA.

Ne, všichni si válku nepřejí - a kdo si ji nepřeje na posledním místě je americký VPK - McDonnel Douglas, Boeing, Raytheon, Sikorski, výrobce tanků Abrams, raketometů HIMARS, Lockheed-Martin výrobce Phantomů čili řady F-číslo a samozřejmě americká vláda spolu s FEDem.

A co Češi - přejí si mír? A já se zeptám - a koho to zajímá?

Trump říkal - Peace through strength. Když byl na VZ OSN, v projevu se pochlubil, že USA už mají rozpočet na rok a obranu 700 miliard. Skoukněte ze záznamu, na Youtube to určitě najdete.

Anebo víte co?

Našel jsem to za vás:

And it has just been announced that we will be spending almost $700 billion on our military and defense.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz