Hlavní obsah

Neznámí lidé

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

6. 8. 14:49

Neznámí lidé

Článek

Nepíše se o nich. O nás. Nejsme slavní a tak nás médiá ignorují. Píší o bohatých, nebo o nehodách, nebo katastrofách. Nepíší o pracujících, o důchodcích, jednoduchých lidech. Nebo vědcích, zdravotních sestrách, průvodčích, vodičích, učitelích, prodavačích, jenom o sportovcích, hudebnících kteří už jsou známí, hercích a politicích které někdo dostal nahoru.

Stále se píše bezvýznamných významných jako Leyenová, Pavel, Biden, Pekarová, Fiala, Zelenský nebo naopak o těch které chce současná vládní moc odstranit navždy - Fico, Orbán, Putin, Erdogan, Trump.

Někdy se něco neutrálního hlesne o skutečných mocných světa - Modi, Xi a o komicích jako Trudeau, který se právě rozvádí.

Ale o lidech jako my ani písmenka. Ti co nich nedrží v rukou jsou dobří jenom pro zmanipulované dolby. A aby nakupovali nakupovali a nakupovali.

Tenhle svět tak spěje ke svému zániku který je nezadržitelný protože nemá směr.

Svět který je totálně rozpolcen a vše řeší válkami.

Koho zajímá počet bezejmenných Ukrajinců kteří zahynou na frontě každý den?

Nikoho. Jsou dobří jenom pro tzv. zadržování.

Životní doba na frontě takového vojáka? Většinou muže po padesátce protože mladí Ukrajinci byli už pozabíjeni? 4 h. Ani neví kam ho poslali. Ví jenom že na smrt.

Na závěr - byl jsem na dovolence na Slovensku - viděl jsme plagát SME rodina - obrovský portrét perfektně upraveného Kollára v kvádru - nápis - Sme normálni.

A pak menší plagát PS - extrémně dokonale upravený politik reprezentující Slovensko v EP Šimečka - Dá sa to aj normálne, odborne.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz