Hlavní obsah

Trump je souzen za vše jenom ne za …

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

4. 8. 17:17

Trump je souzen za vše jenom ne za …

Článek

Zač tedy Trump postihnut není.

Bylo to v jeho třetím roce v úřade. USA se rozhodli zabít člověka na území dokonce ani ne jeho domovského státu - v Iráku, kde byl na oficiální návštevě na najvyšší úrovni - a Trump se pod to podepsal jako prezident.

Koho?

Velitele iránských gard Quds -

Bylo to rozhodnutí Trumpa? Před nástupem do úřadu ho ani neznal a neznal dokonce ani Quds forces, prostě nepřipraven pro úřad. Při otázce jestli zná velitele Quds forces odpověděl, že USA se zachovali velice špatně vůči Kurdům. Sice jasně slyšel otázku, jak se jmenuje velitel, ale dělal že si myslí že je řeč o Kurdech.

Takže to samozřejmě bylo rozhodnutí tajných služeb a Trump ho jenom podepsal.

On January 3, 2020, Soleimani arrived at Baghdad International Airport, where he was greeted by the PMF deputy commander, Abu Mahdi al-Muhandis. They were both killed, along with five others, when a U.S. drone fired missiles at their convoy.

Čili USA spáchali akt mezinárodního terorizmu pod který se Trump podepsal.

Ale za to - samozřejmě - souzen není.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz