Hlavní obsah

Válka na Ukrajině

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

3. 8. 14:55

Válka na Ukrajině - Hlavní Zelenského omyly

Článek

Je jich více.

Například:

- zákaz ruského jazyka a zpěvu

To však způsobilo, že Ukrajina de facto přestala považovat obyvatele Donbasu ruské národnosti za své občany. Z toho dále přímo vyplývá, že „osvobození“ milionového Doněcka se stalo nemožným.

Je v Rusku ukrajinský jazyk zakázán? Co myslíte?

- zákaz ruské ortodoxní církve

To je absolutní nesmysl, církev nelze zakázat ani nahradit loajální církví. Tenhle omyl způsobí v konečném důsledku Zelenského pád.

- prohlášení že nebude s Putinem vyjednávat

To tedy znamená, že bude bojovat, resp. že válka s Ruskem skončí až ve chvíli, kdy bude sám odstraněn. Kým je de facto jedno.

- NATO a Zelenského tlak

Na schůzce NATO ve Viľnjusu se jasně ukázalo, že NATO nemá zájem o přijetí Ukrajiny do svých struktur. Proč je tomu tak je taky zřejmé, USA se chtějí vyhnout přímé konfrontaci s Ruskem a tedy třetí světové válce. Podmínky které Ukrajině kladou - protože NATO = vedení USA - jsou bizarní - budete moci vstoupit až když nebude válka.

Těch chyb je samozřejmě mnohem více ale i poslední roztržka s Polskem ukazuje, že ortodoxní tvrdá linie Ukrajiny ve všech směrech je kontraproduktivní i ve směru k západním spojencům.

A odstranění soch Kateřiny Velké? Vždyť to byla Němka.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz