Hlavní obsah

Mluvící kniha o zvířatech

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: LUWA

interaktivní kniha o zvířatech pro nejmenší děti

2. 9. 17:24

Interaktivní knížky s perem pro nejmenší děti jsou konečně tady v levnější verzi

Článek

Nakladatelství Geniuso s.r.o., součást nakladatelského domu MarDur s.r.o. přichází na český trh s vícejazyčnými zvukovými knížkami pro děti, které získali příspěvek z Evropské Unie pro svoji unikátnost.

Geniuso mluvící interaktivní knihy TADA pro děti jsou produktem, který přišel s konceptem mluvících knížek pro děti na slovenský trh jako první. První úspěchy a zejména pozitivní zpětná vazba od maminek či přímo od dětí se stala hlavní vizitkou Geniuso mluvících knih. Portfolio slovenských TADA zvukových interaktivních knih pro děti je různorodé a knížky se dají přepínat až do 8 jazyků.

Některé knížky jsou více zábavné a hravé, jiné jsou zaměřeny na práci s příběhem a u dalších se klade důraz na cizí jazyky. V nabídce jsou i zábavné knížky určeny pro děti od 2 let, které ještě neumí číst. Příkladem mohou být dětské knihy o zvířatech. S Geniuso mluvícími knihami se děti mohou naučit nejen cizí jazyk, ale jsou vhodné také pro rozvoj komunikačních dovedností a slovní zásoby. Mluvící knihy totiž využívají celou řadu her, říkanek a písniček podporujících motivaci k mluvení ak rozvoji dětské slovní zásoby. Při práci je proto využívají i logopedi.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz