Článek
Takových vlezlých tu máme dost.Mají se víc než dobře nikdy nikomu nepomohli,jenom sobě ,natož Ukrajincům.Nebude trvat dlouho,co jejich soudruzi z Moskvy budou tady.A jestli si myslí.že se pod nima budou mít ještě lepší než se mají,toho bych se rád dožil.Źe Paroubek skočil mezi nohy jedné vychytralé ošklivce a ted si stěžuje ,že musí platit,tak je vůl.

