Hlavní obsah

Rozcestí

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: LuGall

rozcestí a uprostřed slunce

9. 2. 17:52

Co si počít s životem ,když je Vám 50 let.

Článek

Co si počít s životem ,když je Vám 50 let. Dcera vdaná s 2 dětmi a mladší syn se právě odstěhoval. Ne že bych si naříkala, konečně mám splněno..děti jsem víceméně vychovala sama a myslím, že i dobře. Kluk se osamostatnil a jsem moc štastná, že jsou oba spokojení. Ale co s sebou? Tak jsem se těšila, že nebudu muset vařit a když tak jen pro sebe a ano užívám si to, ale.. Rozvedená jsem 8 let a na obzoru chlapa nevidět. I když ted jsem ve fázi jak se říká přechodové a ocením když se jeden den v týdnu nepotím …tak spíš sehnat kamaráda . Práci mám dobrou, ale už je to celkem rutina a ještě bych chtěla nějaké oživení. Ale jaké…chlap nebo koníčky. Nejspíš to bude chtít čas a uvidíme co mi ještě přijde do cesty a když to přijde budu vůbec chtít měnit a oživovat svůj konečně klidný a někdy nudný život? A to je to moje rozcestí . Kudy se vydat nebo čekat a nechat se překvapit a pak se rozhodnout. Jak se znám tak mi do života něco vleze a já si budu držet palce at se vydám tím nejlepším směrem …pro mne.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz