Hlavní obsah

Cestování hrou s aplikací Map'n paw!

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Map'n paw
25. 7. 7:35

Jste vášnivý cestovatelé a rádi svá navštívená místa zaznamenáváte? Nebo by jste jen uvítali nějaké tipy na výlety ve Vašem okolí? Pak je tato aplikace přesně pro Vás!

Článek

Život je krátký a svět obrovský.

Cestuj s Map'n paw aplikací okolo celého světa. Sbírej tlapky na nejzajímavějších místech planety. Poznávej svět formou jedinečné hry. Jedná se o skutečné cestování po reálném světě. Neseď doma, stáhni si aplikaci a vydej se vstříc dobrodružství.

Jak aplikace funguje?

Body, fotky, žebříček

Všechna hrací místa uvidíš v mapě jako tlapky. Když se tvůj telefon dostane do okruhu místa=tlapky, tak si dáš check-in a získáš bod. Za první fotku místa získáš další bod. Všechny své body a umístění vidíš v žebříčku. Svůj úspěch sdílej na sociálních sítích a ukaž kamarádům, cos zažil a co mohou zažít také.

Cestovatelský deník, navštívená místa

Každé Tvé checknutí se zaznamenává v Cestovatelském deníku. K místu si navíc můžeš zapsat Tvou soukromou poznámku třeba o tom, co jsi na místě zažil a co pro Tebe místo znamená. Všechna odehraná místa vidíš přehledně v mapě Navštívených míst. Svým cestováním a poznáváním světa si tak vytváříš vlastní , stále se rozrůstající Cestovatelský deník.

Foto: Map'n paw

Cestovatelský deník

Medaile

Až navštívíš 3 TOP místa v jedné z 10 kategorií (UNESCO-PŘÍRODA-MĚSTA-HISTORIE-MUZEA-TECHNIKA-VYHLÍDKY-SPORT-KULTURA-ZÁBAVNÍ PARKY), získáš medaili v dané kategorii a k tomu navíc 30 bonusových bodů. V každém z kontinentů máš mnoho možností na zisk medaile. Hraješ o to, kdo jich nasbírá nejvíce.

Vlajky

Ta nejzajímavější místa světa jsme shromáždili do vlajek. Checknutím se na takovémto jedinečném místě pro Tebe znamená zisk vlajky a dalších 30 bonusových bodů. Vlajky řadíme také do 10 kategorií a 5 kontinentů. Hraješ celkem o 50 vlajek. Je to tak snadné, stačí vyrazit!

Foto: Map'n paw

Mapa světa

Aplikace dostupná ke stažení v app storu nebo google play.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz