Hlavní obsah
Cestování

Hledání života v šedesáti. Nejdříve Venezuela

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

28. 10. 15:58

Každý touží změnit stereotyp a posunout se dál. Co vše se musí obětovat nebo mít v srdci. Jak se odpoutat a jít…

Článek

První popis velkého rozhodnutí života - jít do největšího dobrodružství. Je to tři roky zpátky, kdy už začalo bít srdce smyslem zkusit objevit nové možnosti budoucnosti. Jestliže se objevíte najednou bez vize a hodnoty co bude dál, zastavte se a nechte vnímat co k vám přichází. V nitru se vám ukáže vaše touha a myšlenky, které vám budou rozvíjet novou cestu. Kdysi dávno mé poznání Jižní Ameriky mě oslovilo opět a přišlo rozhodnutí zkusit život tam. Jelikož už mi je nějaký ten pátek, tak proč nezkusit a vzít do ruky největší odvahu, sebrat se a vydat se do neznámého řešení bytí v úplně jiné civilizaci. Uplynulý tři roky a stál jsem na letišti v Praze směr Barcelona. Za sebou jsem nenechal vůbec nic… Ani auto, ani majetek. Jen mé přátele, kteří buď i na tu dálku zůstanou, nebo se ztratí… S čistým štítem stojím a čekám na letadlo… Jakoby o nic nešlo. Ani v hlavě zatím žádné očekávání či strach. Nic. Prostě jen podle plánu letenek dostat se do cíle. To jsem však netušil, jakým způsobem se za dvě hodiny po přeletu do Barcelony totálně vše změní. Začalo se vše v Barceloně odvíjet úplně jinak, než člověk čekal.

Toto je první část dlouhého příběhu, který měl začít v Kolumbii v Bogotě a začal ve Venezuele v Caracasu.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz