Hlavní obsah

Nad Evropou se stahují mračna

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

9. 11. 0:00

Pro Palestinské demonstrace, které probíhají v hlavních městech Evropy se začínají vymikat kontrole a už teť je jasné, že bezpečnost v Evropě je ohrožena.

Článek

Strach v ulicích velkých evropských měst sílí. Ty které jsme 2tisice let vyhaneli z Evropy mečem, jsme si nechali pozvat jako sousedy a ve víře multikultury, kterou nám vtiskl západ jsme se s úsměvem naučili žít západní sen. Jenže s válkou v Izraeli se začíná vše otáčet na špatnou stranu. Statisíce Arabů a muslimů začínají destabilizovat Evropu a všichni se strachem sledují, jak se začíná vše hroutit. Evropské sny o multikulturní společnosti se stávají noční můrou pro všechny státy EU. Všichni evropští politici před tímto problémem strkaji hlavu do písku, s tím, že se nic neděje, ale děje. USA diktuje EU noty jak přijímat uprchlíky as tímto postojem dožene Evropu na dno, ještě není pozdě si uvědomit tu velkou chybu pozvat si svého největšího nepřítele křesťanství do Evropy. Je na čase richle jednat a veškeré lži Bruselu poslat ke dnu. Zakázat všechny demonstrace a ti co podporují teroristy okamžitě deportovat zpět za hranice EU. Začít jednat než se tyto protesty změní v občanskou valku6v Evropě, multikultura je lež a nebude nikdy fungovat. Evropo po staň, vem meč do rukou a všechny barbary a teroristy vyženeme zpět do jejich zemi odkud přišli.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz