Hlavní obsah

Opět prokoučovaný zápas

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

8. 9. 15:06

Již poněkolikáté prokoučovaný zápas národního týmu. Trenér Šilhavý váhal nad změnou hry našeho týmu. Tvoření hry v nároďáku převzal Tomáš Souček který je víc defenzivním záložníkem než tvořitelem hry.

Článek

Každopádně nám chybí hráč typu Matějovského který by tvořil a dal naší hře trochu překvapení a důvtipu nečekanou přihrávkou anebo hru uklidnil a podržel balón když je potřeba. Král se snažil nabíhal ale většinou na levou stranu že které se mu obtížně přihrává neboť je praváky. A trenér stojí u lajny a nereaguje. Už do druhé půle měl udělat změnu a zkusit třeba Sadílka nebo Lingra který by hru oživili. No a potom nesmyslné střídání kdy do hry přijde Jurečka který se trápí i v lize. Chytil měl přijít do hry o mnoho dříve neboť Kuchta byl nevýrazný. Odchod Černého který se snažil tvořit hru a nevedl si špatně byl taky omyl a špatná volba trenéra. A bonbónek na konec kdy vystřídal Krejčího který je dobrý ve hře hlavou a na závěrečný tlak mohl být užitečný. Nic proti Jaroslavu Šilhavýmu nemám ale tento zápas se mu dle mého moc nepovedl

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz