Hlavní obsah
Umění a zábava

Nutella sváru

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Navrátil Stanislav

Nutella z ráje

11. 11. 14:49

Čeští politici trpí znepokojivou poruchou: absencí vlastních originálních myšlenek, návodů k řešení zásadních témat, ideologie. Nutellové dění posledních dnů budiž toho důkazem…

Článek

Premiér Petr Fiala (ODS) se bůhvíproč znemožnil při nákupu v bavorském supermarketu, kam se nechal doprovodit svými partajními či vládními kameramany (druhý případ by byl o něco horší), aby se nechal nasnímat při trapném – neboť všem obyvatelům Česka dávno známém – zjištění, že jsou v Německu potraviny lacinější než u nás.

Symbolem tohoto nezvládnutého politického marketingu se bezděky stala lískooříšková pomazánka s kakaem. Nutella. Obchodním cestujícím s tímto artiklem, který se k nám dováží z Polska, gratulujeme. Anebo kondolujeme. Těžko říct. Neboť šéf kabinetu této země vyřkl poměrně závažné obvinění – že je v Česku tato laskomina dražší než na Západě.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nazory-komentare-glosa-fialova-nutella-a-horka-myslenkova-impotence-ceskych-politiku-239575

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz