Hlavní obsah
Cestování

Levnější zájezd neznamená, že ušetříte

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pavel Pejdl
5. 8. 14:16

Dovolená s rodinou na ostrově Fuerteventura

Článek

Zájezd vybíráme podle vlastního, jednotlivého a hlavně finančního uvážení. Není jednoduché spojit veškeré faktory dovolené podle recenzí dané lokality zájezdu, každý má rád něco jiného a nikomu se nezavděčíte.

Začalo to hledáním zájezdu, cílovou destinaci a hotel jsme měli jasně dané. Hotel Broncemar, Caleta de Fuste, Fuerteventure. Přes české cestovky, hotel velmi napálen částkou 120 tisíc Kč na 14 dní. Přes německou cestovku 96 tisíc Kč, ale musíte myslet na dopravu na letiště, zaparkování auta atd.

Po zkušenosti s neustálým hledáním jsem se konečně rozhodl a našel tento hotel u německé cestovky za cenu 80 tisíc Kč. Při objednání a opravě na all inclusive program jsem jsi nevšiml, že mi tento hotel vyhodil termín na leden 2024, zaplatil jsem, a zjistil následně chybu. Poplatek za storno 150 eur. Celý den jsem strávil hledáním vhodného zájezdu a udělal jsem tak závažnou chybu. Neměl jsem vůbec náladu hledat dál.

Najednou mi vyskočilo na obrazovku last minute od Čedoku. Cena perfektní s all inclusive programem a za cenu 64 tisíc Kč. Hned jsem to zarezervoval a začal pomalu na manželku, že mám perfektní zájezd na 15 dní za super cenu s all inclusive, přece Španělsko nebude takový rozdíl mezi dvěma a u hotelu Broncemar s třemi hvězdami v jídle. Mimochodem rozdíl byl obrovský.

Zájezd jsem koupil a po týdnu na Hotelu Castillo Beach jsem litoval. Manželka mi nic neřekla, ale viděl jsem na ní, že to nebude ono, jíst každý den těstoviny s kečupem. Od třináctiletého syna jsem pořád slyšel, to není možné, já si tady snad nic nevyberu. Zde se jim all inclusive v jídle nepovedl a tento hotel nedoporučuji.

Nakonec jsem koupil přes Booking hotel Broncemar, byl perfektní a o jídle se nám zdá dodnes. Za celou dovolenou jsem zaplatil víc, než bych dal od České cestovní kanceláře.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz