Hlavní obsah

Striptýz Praha: sexy taneční vystoupení

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pavel

Striptýz Praha

21. 8. 9:11

Praha je vyhledávaným místem zábavy nejen pro lidi z České republiky ale i pro turisty z celého světa. Praha přitahuje především svými památkami a romantickými zákoutími.

Článek

Po dni procházek historickým centrem se ale všichni rádi přesunou na další porci zábavy. Někteří si Prahu vyberou pro svou narozeninovou oslavu, jiní třeba pro rozlučku se svobodou. Praha nabízí velké množství známých a proslulých podniků, kde se každý večer odehrávají spousty narozeninových oslav, firemních večírků a rozluček se svobodou.

Pro připomenutí můžeme zmínit například Hangar Bar na Praze 1 v Dušní ulici. Tento podnik nemá problém s tím, aby si zde zájemce uspořádal jakoukoli párty nebo rozlučku. Proběhnout zde může bez problémů i striptýz. Personál je příjemný a vstřícný. Poloha baru je další významnou devizou. Slavit v centru Prahy je snem každého turisty i našince. Mezi podobná oblíbená místa patří i Alibi Cocktail & Music Bar, který se rovněž nachází v úplném centru Prahy, v Žitné ulici. Zde se doslova střídá jedna oslava za druhou a provozovatelé podniku Alibi vychází zájemcům o rezervaci vstříc různými slevovými akcemi, speciálními drinky večera a podobnými příjemnostmi.

Pokud má narozeninová oslava opravdu stát za to, neměl by na ní chybět dámský i pánský striptýz. Ten lze objednat i na firemní večírek. Zaměstnanci si takovou odměnu jistě zaslouží a pro svého šéfa budou pracovat ještě raději. Absolutní nutností a samozřejmostí je pak striptýz na rozlučce se svobodou. Striptýz jako forma zábavy v našich končinách za poslední roky rychle zdomácněl a dnes už si rozlučku se svobodou bez pánského nebo dámského striptýzu dokáže představit jen málokdo.

Ten, kdo se stará o organizaci narozeninové párty nebo rozlučky se svobodou, většinou vedle místa zajišťuje a objednává i náplň večera, pití, občerstvení, hry, striptýz a další zábavu. V případě rozlučky se svobodou je to typicky svědek ženicha resp. svědkyně nevěsty. Nějaký ten tip na zábavu či hru se hodí vždycky a proto zde můžeme vzpomenout několik populárních her, které během večera pomohou zkrátit čekání na zlatý hřeb večera - striptýz.

Velmi oblíbenou hrou jsou fotoúkoly. Hra spočívá ve vyfocení stanoveného počtu předepsaných fotek do určitého času. Hlavní aktér hry například dostane seznam míst a osob, se kterými se vyfotit. Může to být s policistou na ulici, s kuchařem v baru nebo třeba na skluzavce na dětském hřišti. Za nedodržení každého bodu přichází trest v podobě vypití jednoho panáku. Je tedy třeba vymyslet zadání této hry tak akorát, aby se účastník soutěže úplně neodrovnal hned na začátku večera. Další super zábavou je kreslení podobizen ostatních na čas. Papír a propisku seženete snadno a rovnou se do toho můžete pustit. Všichni vždy kreslí jednoho vybraného jedince a mají omezený čas, např. 5 minut. Po uplynutí času si všichni navzájem své výtvory obodují a ti, kdo získají nejvíce a nejméně bodů, se musí napít něčeho ostřejšího.

Nyní se ale vraťme zpět ke striptýzu a konkrétně k otázce:

Jak striptýz na rozlučku se svobodou v Praze objednat? Určitě je dobré zvolit agenturu, která již na trhu nějaký čas působí a má dohledatelné pozitivní reference. U takové agentury pak máte jistotu, že Vám zajistí perfektní vystoupení od profesionální striptérky nebo striptéra. Striptýz nemůže dělat každý a je třeba mít nějaké zkušenosti, aby si divák odnesl kvalitní autentický zážitek. A proč je vlastně striptýz tak populární? Odpovědět se dá také otázkou: Komu by se nelíbil pohled na svůdné nahé tělo striptérky nebo vypracované tělo urostlého striptéra?

Striptýz Praha je nejčistší podoba erotiky, která je stará jako lidstvo samo. Fascinace nahým tělem se objevuje v tisíce let starých dávných historických pramenech. Moderní pojetí striptýzu jako formy zábavy a veřejného kulturního vystoupení sahá do devatenáctého století do francouzské Paříže, kde oblíbená modelka tamních malířů poprvé předváděla své přednosti. Tehdy se o její vystoupení pravidelně zajímala pařížská policie, ale tyto časy jsou dávno pryč a my všichni v Praze si můžeme objednat striptýzové vystoupení kdykoli a kdekoli.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz