Článek
O koho jde?je to společnost, která nás krmí vznešenými reklamami,jde o společnost Betano. Opravdu vynikající sázková kancelář,kam se na ně ostatní hrabou. Peníze bere ve velkém, dokud prohráváte je vše v pořádku, ale opovažte se vyhrát. Nic vám nevyplatí, chtějí posílat další a další dokumenty, které i když náhodou schválí tak se objeví jiný problém a vaše peníze nikde. Já čekám jen dva měsíce, proč jen? nejspíš jsou na tom lidé u této společnosti i hůře a třeba i já „oslavím roční výročí“ pokud nevíte co s penězi tak betano doporučuji,ty vám od nich pomůžou 😁 držte se.