Článek
FC Pálava A žáci
FC Pálava to je tým
o své dojmy se s vámi podělím
hrají v dešti hrají v blátě
zkrátka za každého počasí
správné sportovce to neodradí
jenom je to zocelí
i když někdy onemocní
zavčas na trénink přirazí
pak si doma trochu polenoší
opět se na hřiště vypraví
zápas mají každý týden
někdy jsou to i zápasy dva
mladší a starší si vypomůžou
aby byla lepší hra
obecenstvo se už těší
především pyšní rodiče
rádi ale i jiní fandí
o tom přeci fotbal je
i já v týmu vnuka mám
sleduji ho když čas mám
a když jsem třeba za prací
mobilem přenos trenéři připraví
včera měli kluci úspěšný den
zvítězili nad Brnem!
utkání začala již ráno
mužstva rozdělili do skupin
každý hrál jak nejlépe uměl
ten lepší tým dál postoupil
kluci se dostali až do finále
všichni jsme byli jak na trní
a když rozhodčí zapískal konec
bylo jasné že kluci vítězí!
Hurá hurá hurá!






