Hlavní obsah
Móda a trendy

Kabelka není jen módní doplněk, kabelka je zrcadlo duše. Co vypovídá o vás?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Voyagerix, Canva

Držíte-li kabelku u těla, to znamená, že jste opatrní a rezervovaní. Pokud nosíte kabelku v ohbí paže, prozrazuje to, že jste elegantní a sofistikovaná. Výběr kabelky by vám měl dodat pocit sebejistoty a dobře prezentovat vaši osobnost.

17. 7. 14:10

Kabelka je víc než jen funkční doplněk. Prozrazuje hodně o vaší osobnosti a může být módním prohlášením. Velikost, styl a barva vaší kabelky mohou hodně vypovídat o tom, jaký jste typ člověka.

Článek

Kabelka, kterou si vyberete, může hodně prozradit o vaší osobnosti. Nejde jen o styl, barvu nebo velikost, ale také o způsob, jakým ji nosíte. Podle odborníků může velikost vaší kabelky naznačovat vaše organizační schopnosti. Středně velká kabelka naznačuje, že jste efektivní a spolehlivá, zatímco malá kabelka naznačuje spontánnost. Naopak velká kabelka může naznačovat snahu být připraven, ale může také naznačovat nedostatek schopnosti organizace.

Významnou roli při odhalování osobnostních rysů hrají také barvy.

Barva vaší kabelky je dalším ukazatelem osobnostních rysů. Červená naznačuje sebejistotu a vášeň, zatímco tlumené tóny, jako je hnědá, naznačují jednoduchost a přízemnost. Jasné barvy, jako je žlutá, naznačují povahu milující zábavu, zatímco černá je spojována s profesionalitou. Je však důležité si uvědomit, že se jedná o zobecnění a že roli hrají také individuální preference a zejména pak kulturní faktory.

Různé styly tašek vyjadřují také různé osobnostní rysy. Tašky typu tote naznačují praktičnost a všestrannost, zatímco brašny jsou spojovány se sofistikovaností a elegancí. Kabelky jsou často spojovány s formálními událostmi a naznačují smysl pro vyrovnanost a eleganci. Crossbody tašky mohou naznačovat bezstarostnou a dobrodružnou osobnost.

Věděli jste, že způsob, jakým nosíte kabelku, můžete také hodně prozradit o vaší osobnosti?

Nejde však jen o tašku samotnou – o vaší osobnosti vypovídá i způsob, jakým ji nosíte. Nosíte kabelku přes jedno rameno, nebo ji raději držíte v ruce? Máte ji zavěšenou přes tělo, nebo ji nosíte na jedné ruce? Způsob nošení tašky může naznačovat, zda jste sebevědomí, introvertní, nebo dokonce koketní.

V konečném důsledku je výběr kabelky osobní záležitostí a měl by jednotlivci dodávat pocit sebevědomí a ukázat jeho osobnost. Ať už tedy nosíte pestrobarevnou tašku nebo elegantní černou spojku, mějte svůj styl a nechte vyniknout svou osobnost.

Kabelky mohou mít velký vliv na vzhled člověka a pro každou ženu je důležité mít atraktivní kabelku.

Kabelka může vyjadřovat různé emoce, od sebedůvěry po zranitelnost, od síly po plachost, od sofistikovanosti po hravost. Může také fungovat jako způsob, jak ztišit své okolí, zejména na veřejných místech. Vaše kabelka je přímým prodloužením vaší osobnosti.

Vaše kabelka může také odrážet váš osobní styl. Patříte k těm, kteří rádi dávají najevo svůj styl barevnou kabelkou? Nebo jste konzervativnější a máte rádi klasiku v tlumených tónech? Zajímají vás etnické doplňky, nebo dáváte přednost klasičtějšímu vzhledu? To je jen několik z mnoha věcí, které o vás může vaše kabelka vypovídat.

Správně zvolenou kabelkou můžete předat řadu sdělení.

Správná kabelka vám může pomoci vyniknout, může vám pomoci cítit se sebevědomě, může vám pomoci cítit se stylově a může vám pomoci cítit se krásně. Jak ale víte, vše záleží na osobních preferencích a nakonec na tom, co se vám líbí nejvíce.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz