Hlavní obsah

krádež duševního vlastnictví

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

18. 5. 23:09

jak mi ukradli projekt za bílého dne.

Článek

Nikdy jsem si nepomyslel, že mi někdo ukradne projekt a opatří ho svým kulatým razítkem. Stalo se. Jedná se o park fotovoltaické elektrárny v Chráštanech u Rudné. Nějací architekti se s tím nemazlili. V roce 2010 to provedli a já to zjistil dnes na Stavebním úřadu v Rudné. Nejsem si jist jaký zvolit postup. Asi trestní oznámení podané na místně příslušném státním zastupitelství. Musím si to nastudovat, aby to nebylo jen plácnutí do vody. Jejich kulaté autorizační razítko je neopravňuje orazítkovat projekt elektro. A přesto stavební úřad v tom neshledal nic proti zákonu. Nikdy jsem neměl valné mínění o kvalifikaci státní správy. A tento případ mne v tom jen utvrdil. Tito úředníci nejsou spjati s praxí. V praktickém životě by byli naprosto ztraceni. To je samý magistr a skutek utek.

Kde jsou velké prachy, tam jde všechno.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz