Hlavní obsah

Deformace ze sociálních sítí?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

31. 7. 20:34

Dnešní doba co žije jen v připojení do světa s růžovými brýlemi.

Článek

Představte si , že by vám teď spadl internet. Ano , samozřejmě bych nemohla napsat tento článek , ale co by většina z nás dělala? Každodenní připojení k internetu už je dnes součástí většiny z nás , ať už během dne nebo až do pozdních večerních hodin. Proč mladí lidé žijí jen v době tzv. ,,Lajků" a růžových brýlí na sociálních sítích? Tenkrát to byla vymoženost, ale dnes už si bez toho někteří nedokáží představit běžný den. Nechybí vám ty děti , které přišli ze školy a bez telefonu či jiných věcí šli zazvonit na své kamarády a lézt ven po stromech či stavět bunkry? Kde jsou ty děti dnes? Sedí za monitory? Nebo jsou to ti ,, nadaní “ influenceři , hvězdy dnešní generace , kteří nikdy nebudou pracovat rukama ale pouze klikat na ,, postnout video a fotku “ na sociálních sítích. Co budeme v budoucnu dělat? Kdo bude dělat v dnešním průmyslu a jiných důležitých odvětvích? Čím se budeme živit , když nebudeme mít nikoho , kdo dokáže obdělat pole? Vše bude dovážet ze zahraničí a stěžovat si , jak je tu vše drahé. Hlavně že budeme stále jen nasazovat své růžové brýle ve falešném internetovém světě. Chraňte své děti před dnešní dobou. Neberte jim vše , ale zabraňte tomu , aby ochrnutí za monitory.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz