Hlavní obsah
Hry

Dokážete-li poskládat tento puzzle za 2 minuty, jste geniální

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Qizy.cz

Puzzle hry: Zábavný způsob trávení času s přidanou hodnotou

10. 7. 11:59

Vítáme vás uvnitř fascinujícího světa skládání puzzle, aktivity, která nabízí nejen zábavu, ale také mnoho přínosů pro vaši mysl a duši. Skládání puzzle je oblíbená a osvědčená forma zábavy.

Článek

Ať už jste začátečník nebo zkušený skládač puzzle, můžete se těšit na mnoho výhod a radostí, které tato aktivita přináší. Nejprve si něco povíme o vlivu puzzle na lidský mozek a pak si můžete zkusit složit 30dílkový puzzle obrázek psa vipeta na čas a v anketě si poměřit svůj úspěšný výkon s ostatními.

Důvody, proč skládat puzzle

  1. Rozvoj kognitivních schopností: Skládání puzzle zapojuje vaši paměť, logické myšlení, vnímání prostoru a problémové řešení. Pomáhá rozvíjet schopnosti jako pozornost, koncentrace a analytické myšlení.
  2. Relaxace a snižování stresu: Zapomeňte na starosti a napětí při skládání puzzle. Tato aktivita vám umožňuje se na chvíli zklidnit, soustředit se na drobné detaily a najít harmonii ve skládání obrázků.
  3. Zlepšení jemné motoriky: Manipulace s puzzle dílky posiluje vaše ruce a prsty. Přesné umisťování dílků vyžaduje jemnou motoriku a zlepšuje koordinaci ruky a oka.
  4. Podpora kreativity: Skládání puzzle nabízí neomezené možnosti tvorby a kompozice. Můžete se těšit na vytváření barevných a výtvarně poutavých obrázků, které rozvíjí vaši kreativitu a představivost.
  5. Společná zábava a komunikace: Skládání puzzle může být skvělou aktivitou pro rodinné večery, setkání s přáteli nebo týmovou činnost v pracovním prostředí. Společné skládání obrázku posiluje komunikaci, spolupráci a radost ze sdíleného úspěchu.

Dokážete složit tento puzzle obrázek štěňátka vipeta?

Vyzkoušejte i naše další skládačky puzzle, které přináší nejen zábavu, ale i příležitost pro rozvoj vašich schopností a uvolnění mysli.

Anketa

Za jak dlouho jste složili náš puzzle obrázek pejska?
do 1 minuty
0 %
do 2 minut
2,6 %
do 3 minut
21,1 %
do 4 minut
5,3 %
do 5 minut
23,7 %
více než 5 minut
47,4 %
Nepodařilo se mi jej složit
0 %
HLASOVÁNÍ SKONČILO: Celkem hlasovalo 38 čtenářů.

Své znalosti můžete otestovat také ve Velkém vědomostním kvízu.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz