Hlavní obsah
Seberozvoj

Náhody neexistují

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Romana Oulehlová
13. 8. 17:14

Kopírují náhodné situace kolem Vás tok vašich myšlenek?

Článek

Stalo se Vám, že cestou kamkoliv s myšlenkou na meruňkový koláč, vynoří se záhy na rohu ulice pekárna? Vůně čerstvě pečených koláčů, horké kávy.

Klíčování těchto náhod Vám na Vaší cestě pomůže žít váš život s lehkostí a důvěrou. Vlastní tvorba našich životů se zdá býti někdy příliš komplikovanou, sledováním malých náhodných okamžiků však zjistíme, že životní situace s lehkostí kopírují a plní naše vyslané záměry a přání.

Pozor však. Cesty vedou oběma směry, protože i naše myšlenky můžeme vysílat možná ze strachu směrem, kterým se ubírat nechceme. Tyto situace si mnozí z nás vyzkoušeli při jízdě autem bez papírů, kdy hlavou běžela stejně silná myšlenka o policejním voze, který bude zrovna dnes provádět kontrolu a také že ano. Po cestě skutečně silniční kontrola proběhne.

Sny, přání, myšlenky, tok energie. Přijměte odpovědnost za sebe, za svá rozhodnutí, za Vaši cestu.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz