Hlavní obsah

Alternativní vesmír existuje. Na vlastní oči jsem ho viděl, slyšel i četl.

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Václav Novák
25. 8. 14:04

Na tajňačku jsem naštívil jinou dimenzi a načerpal „zaručený“ informace. Občas to dělávám . Tady si to dejte a hlavně v tom nehledejte logiku. Vůbec žádnou.

Článek

Zase jsem na tajňačku mrknul na dezoscénu a načerpal „zaručený“ informace. Občas to dělávám . To si teda dejte a hlavně v tom, simvás, nehledejte logiku.

- Pilot Progožinova letadla měl infarkt, protože byl očkovanej. Všichni očkovaný mají v těle nějakou látku, kterou voni můžou na dálku aktivovat a přes 6G můžou kdykoli kohokoli zabít. Voni ty techniky mají, vymyslel to Bill Gejts a jde jim o snížení populace, bude strašně moc mrtvejch, až to zapnou bude lepší spáchat eutanáziji.

- Amerika už Ukrajincům nic nepošle, bojej se je vyzbrojit, protože po Zelenským přijde někdo, kdo má rozum a vrhne se na ně, ale když bude Trump prezidentem, tak se to nestane.

- Prigožin žije a je schovanej někde v Africe, dál tam řídí wagnerovce proti USA a kolonialismu, je to od ruský tajný služby majstrštyk, západ si na ně nepřijde a je na ně krátkej.

- Poskytnutí letounů F-16 na Ukrajinu je válečnej zločin, protože tam budou zabíjet lidi. Válku to nezmění, Ukrajina má jen jednu poslední brigádu, už nemají žádný bojeschopný muže, ani ženy, jsou v koncích a naši kolaboranti budou litovat, že je podporovali, hlavně Pekarka s Fijalou a budou lidový soudy.

- Amerika a EU jsou vrazi a nenávidí je celej svět. Teď se spojuje s ruskem i Afrika, Čína a Jižní Amerika, ty si to s nima vyříděj, musíme vysoupit a jít od nich co nejdál , nebo nás zabijou s nima a je čas rychle se přidat k rusku taky, protože jsme Slovani.

- Ukrajinci zaútočili první, to ví každej, obviňujou rusy, že první zaútočili první oni, Zelenský je zkušenej herec, hraje to, aby mu dali prachy, všichni mu to žerou a ty prachy mu jako blbci dávají, on je krade, má je ulitý ve švajcu a je furt zfetovanej.

- Přigožina zabili Francouzi, aby nazpátek mohli kolonyzovat Mali, Niger a další státy, který se od nich osvobodily a chtějí tam postavit koncentráky. Jsou to zbabělci a kdyby rusko zaútočilo, tak se hned vzdají a není se co divit, když žerou šneky a žáby.

- Západní zbraně jsou na nic, nemají šanci, rusové je sestřelujou, tanky otevírají jako volejovky, všechny už jsou zničený, je zakázaný to řykat, ale je to na internetu.

- Všechny zbraně poslaný na UA jsou tajně přeposílaný do ruska, kde na nich dělají zkoušky a až se naučí, jak je zničit, západ bude bezbranej, bude se ještě divit, koukat jako puk, čumět na drát, bude v prdeli, kde už vlastně je, protože kvůli gýndýlu je zavostalej a ekonomicky se hroutí.

- Prigožina sestřelili Ukrajinci a putin se strašně pomstí a na nás taky.

Po návratu mi nezbývá než konstatovat, že i když v rusku nefunguje skoro nic, KGB (nebo FSB, chcete-li) odvádí pořád skvělou práci.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz