Hlavní obsah
Umění a zábava

Hudební úterý: The Winery Dogs

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

24. 10. 12:30

V sekci hudební úterky zveřejním písničku nebo videoklip, které mě něčím zaujaly. Tentokráte se podíváme na kapelu The Winery Dogs.

Článek

Kapelu The Winery Dogs tvoří ostřílení muzikanti. Zpěv a kytary obstarává Richie Kotzen (Mr. Big, Poison), na basu hraje Billy Sheehan (Mr. Big, UFO, doprovod Steve Vai nebo David Lee Roth) a  za bicími sedí Mike Portnoy (Dream Theater). V roce 2013 kapela vydala své první album The Winery Dogs, v roce 2015 vydávají druhé album Hot Streak a letos v únoru vydali své třetí album s názvem III.

Rok založení „psů“ je 2012. Co se žánrů týče, tak The Winery Dogs hrají hard rock, blues rock nebo progresive rock. Ale jak už to bývá, škatulkování je celkem obtížné.

Výše přiložený klip patří písničce Stars, která se nachází na aktuální desce „III.“Osobně mě baví takové jednoduché klipy se záběry na kapelu nebo jednotlivé členy. A co na klip říkáte vy?

Zdroje:

http://www.petarda.cz/americka-rockova-superskupina-the-winery-dogs-zamirila-poprve-do-ceske-republiky/

https://cs.wikipedia.org/wiki/The_Winery_Dogs

https://www.youtube.com/watch?v=SgFlU48zR1M

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz