Hlavní obsah

Životní omyly ,s legračním příběhem.

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

14. 11. 18:05

Vždy,když jsem měl volno......

Článek

Vždy,když jsem měl volno a čas,zašel jsem na oběd do známého automatu v Karlových Varech,jménem Vindabona.Vařili tam dobře,i pivečko bylo dobré…Jedna věc byla ovšem takříkajíc,na houby.Po příchodu do automatu,jste nejprve absolvoval frontu na hlavní jídlo,které jste si na chvíli položili na tkzv. jídelní plechový stůl i s taškou ,.postavili se opět do fronty na pití.Tak i já jsem tento počin udělal,a když jsem se po sedmi minutách vrátil ke stolu,moje milovaná rajská tam nebyla!Jen jsem viděl takového umouněného strýce,jak do sebe láduje moji rajskou!!Obešel jsem stůl,zeptal se ho,""jak mu chutná?""…odpověd zněla…""výborná rajská!""Neudržel jsem se a zařval jsem na něj hladový…""Ta rajská je moje!!""A dal jsem mu menší pohlavek.Ten chlápek přestal jíst,dal si na hlavu klobouk a odešel!Já jsem byl vytočený,bafl jsem tašku vzteky ze stolu a za tou taškou stála moje rajská.......

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz